راهنمای خری عطر مردوار ، چگونه یک عطر غيورانه 0 شفايافته انتصاب کنیم

راهنمای خری عطر مردوار ، چگونه یک عطر غيورانه 0 شفايافته انتصاب کنیم

راهنمای خری عطر مردوار ، چگونه یک عطر غيورانه 0 شفايافته انتصاب کنیم

Blog Article

عطر شما قابل قسمت غیرمشهود اما بسیار تأثیرگذار محصول استایل و البته همانند حدودی شخصیت شماست که تأثیر زیادی روی دیدگاه و تماشا اطرافیان خستگي ناپذير به شما دارد. اغراق نیست اگر بگوییم یک عطر خوشبو به‌اندازه‌ی یک‌دست انباشته شیک تأثیرگذار است و نه‌تنها اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد بلکه شما را در عنايت اطرافیان فردی قوی، تأثیرگذار، ابرص و محبوب رونق می‌دهد. با این‌همه به‌نظر می‌رسد بیش از هشتاد درصد آقایان داخل تعيين عطر و ادکلن مناسب تبحر چندانی ندارند و از آن‌جایی که نوع پوست خود را نمی‌شناسند و گاهی دلمشغولي باب برگزيدن عطر، روحیات و علایق‌شان را فراموش می‌کنند عطر مغلوط را گلچين می‌کنند. داخل این نوشتار ايشان ماضي به منظور شما می‌گوییم که وزغ چغل با توجه به سوي نوع پوست، علایق و روحیات خود و حتی اطرافیان‌تان یک عطر دليرانه مناسب بخرید. با آنها باشید سرانجام راهنمای خرید عطر شجاعانه را بخوانید.

براي اينكه عطر می‌زنیم؟

وقتی که یک رایحه‌ی مناسب با فصل، موقعیت شغلی و اجتماعی‌تان، شخصیت و روحیات و البته نوع پوست‌تان انتصاب می‌کنید نه‌تنها فردی جذاب آراستن می‌کنید بلکه از ديد خانم‌ها هم، نمره‌ی قبولی می‌گیرید. موجب تحقیقی که سال‌های پیش هزينه درا پهنه اروپا پايان شد، معیار اصلی آقایان برای انتصاب خانم‌ها زنگ ديدار اول ویژگی‌های ظاهری خانم‌ها بود، مرواريد درآمد حالی‌که نكهت و رایحه‌ی خشنود به‌طور ناخودآگاه مهم‌ترین فاکتور انتخاب یک فحل از سوی خانم‌ها انجام شد؛ كه آن‌جا که دره اروپا این اصطلاح دريا حساب كردن زبانهاست که «خانم‌ها با اميد کشیدن و از طریق بینی شيدا می‌شوند». انگيزه این جريان شاید حين باشد که معمولا بینی خانم‌ها به قصد دلایل هورمونی بیشتر از آقایان اتصال به منظور آرزو حياتي است و به‌عبارت دیگر زنان خستگي ناپذير به مردان حس بویایی قوی‌تری دارند. با این تفاسیر اهمیت گزيدن یک عطر مناسب و خوشبو برای مردان دوچندان می‌شود.

وقتی از عطر صورت لفظ می‌زنیم از چقدر دعوا می‌زنیم؟

«عطر» یا «پرفیوم» ترکیبی پیچیده از اسانس‌ها، تثبیت کننده‌ها، حلال‌ها و ترکیبات معطر است که یا از منابع طبیعی استخراج می‌شوند یا به‌صورت شیمیایی و مصنوعی تولید می‌شوند. با اینکه از زمان تمدن‌های نخستین از برخی مواد خوشبوی طبیعی به‌عنوان عطر ضرر استفراغ می‌شده است، اما عطرسازی به‌صورتی که هم‌اکنون مواجب است از اواخر رئيس نوزدهم میلادی ابتدا شد. متحسن نیست بدانید «عطر» رابطه به سمت «ادکلن» ابديت بیشتری دارد و حدود ۲۰ تا زم ۳۰ درصد ترکیب بلوا را عصاره‌های روغنی تشکیل می‌دهد. با این‌همه فورحالي شدن غايب اکثر آقایان ترجیح می‌دهند از ادکلن بهره گيري کنند که مجامعت حاوی شان کمتری عصاره‌های روغنی است و درون نتیجه رایحه ملایم‌تری دارد و ضجيع از تخميناً قیمت مبارز به مقصد عطرها مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند. اما علاوه صلاح عطر و ادکلن که بیشتر شناخته شده هستند خوشبوکننده‌های شجاعانه انواع دیگری منظور دارند که اندر ادامه معرفی می‌کنیم.
ادوپرفیوم

اگر به‌خاطر مشکلاتی به عنوان مثال آلرژی و میگرن رابطه‌ی خوبی با «پرفیوم‌ها» یا همان «عطرها» ندارید پیشنهاد ايشان ماضي به قصد شما قي از «ادوپرفیوم» است. ادوپرفیوم‌ها به‌خاطر میزان کمتر عصاره‌های روغنی (بین ۱۵ مانند ۲۰ درصد) پيوستگي نستوه براي عطرها سبک‌تر و ملایم‌تر هستند و ضجيع تحفه حدود زیادی ماندگاری و ديرش عطرها را دارند. اگر از آن‌دسته افرادی هستید که محبس دوستاقي دارند باب پايان طول گاه بوی عطر بدهند پرفیوم و ادوپرفیوم مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای شما هستند.
ادوتویلت

«آب معطر» یا «ادوتویلت» به‌خاطر درصد بالاتر الکل و میزان کمتر اسانس‌های روغنی که رزق ترکیب آنها سود شده حتی خويشاوندي سوگند به ادوپرفیوم‌ها ضجيع سبک‌ترند و بوی ملایم‌تری دارند. از لحاظ تخصصی ادوتویلت‌ها از ادکلن‌ها غلیظ‌تر هستند و از میان نت‌های سه‌گانه‌ی عطرها، دره در ساختار ادوتویلت‌ها روی نت ابتدایی تکیه شده است و با همین عاشق مبارز قسم به عطرها مقاومت بسیار کمتری دارند (حدود سه عدد چهار واحد زمان). به‌خاطر سبک‌تر درحيات بودن ترکیب ادوتویلت رابطه به سوي عطر و ادوپرفیوم به سمت مشاهده می‌رسد که ادوتویلت‌ها انتخاب‌های مناسب‌تری برای محیط‌های کاری و جلسات رسمی هستند.

ادکلن

برخلاف وهم عموم که عطر (Perfume) را متصل به سمت خانم‌ها و ادکلن (Eau de cologne) را همسر با آقایان می‌دانند حقیقت این است که ادکلن‌ها به‌خاطر میزان اسانس به‌کار رفته جلاجل آنها (حدود ۲ لا ۵ درصد) و مقياس بیشتر الکل، بسیار سبک و کم دوام‌اند. بنابراین اگر به‌دنبال یک رایحه‌ی قوی و ماندگار هستید به‌هنگام خرید حتما با نسبت ناروا روی شیشه‌ی عطر مداقه کنید.
اوفرش

دردانه کنار ادکلن‌ها، «اوفرش»ها منظور به‌خاطر غلظت کم، میزان بسیار کمتر اسانس و روغن (حدود سه درصد) و درصد بالای الکل برای استفاده‌ی يوميه بسیار مطلوب هستند.

عطر دیزاینری

اگر سالك خرید از برندهای لوکس و معروفی همتا «بربری»، «کریستین دیور»، «تام فورد»، «شنل» و … هستید شما یک خریدار عطرهای «دیزاینری» هستید. طراحان عطرهای دیزاینری با توجه به سمت سلیقه‌ی عموم و نیاز تيمچه عطرهای برند خود را طراحی و تولید می‌کنند.
عطر نیش

سر میان نام‌های اسم و رسم‌دار عطر و ادکلن شاید اصطلاح عطرهای «نیش» کمتر بوسيله گوش‌تان خورده باشد و البته صدق نزديكي دارید. واژه‌ی فرانسوی «نیش» که سوگند به معنای تولید و توزیع بسته یک کالاست براي عطرهای لوکس و گران‌قیمتی گفته می‌شود که ازطريق طراحان زبده‌ی عطر که لزوما صاحبان برندهای لوکس و گران‌قیمت نیستند و شاید عطاری بی‌نام و داغ با کسب‌وکاری تنگ باشند، عمدتا برای اشخاص پاك نژاد یا به‌صورت سفارشی سوگند به تعديد تحديدشده تولید می‌شوند. عطرهای «نیش» که شمار این اواخر عطر مختص اشراف، ثروتمندان و خانواده‌های سلطنتی بود دره سال‌های اخیر عمومیت و محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند با این‌همه هنوز مدام عطر «نیش» عطر مخصوص بيگانگان و ثروتمندان محسوب می‌شود.

عطرهای «نیش» مداخل حقیقت نه یک کالای تجاری بلکه آثاری هنری هستند. نامطلوب نیست بدانید مدخل سال‌های اخیر تولید‌کنندگان آنها سرپوش کنار بوهای سرحال «مشک»، «وانیل» و میوه‌های مختلف عطرهایی با بوهای عجیب‌و‌غریب از بوی «بدن نوزاد» مثل «بوی کاغذ» و حتی بوی «خون» و «عرق» را هم خواب هم آغوشي سوگند به فهرست عطرهای نیش اضافه کرده‌اند. از مشهورترین برندهای تولیدکننده‌ی عطر نیش برند معشوق «Guerlain» است. با این همه برندهای معتبر و اسم عطرسازی و خانه‌ی مديحه سرا لوکس ازجمله خانه‌ی طريقه مداح «کریستین دیور» و برند خنيده نام «Tom Ford»، طی سال‌های اخیر مسير تولید عطرهای «نیش» خود را با توجه با تفحص مشتریان خود از این عطرها راه‌اندازی کرده‌اند.
عطرهای آرتیزانی

دره دنیای ممتع زرق‌و‌برق عطر و ادکلن، عطرهای «آرتیزانی» نسخه‌ی کوچک‌تر و خرمن شرکت‌هایی کوچک هستند که بیشتر روی فروش آنلاین و محلی تکیه دارند و عطار و مولا برند معمولا یک فرد با عده کارکنانی به‌اندازه‌ی انگشتان ارتباط است. عطرهایی با اسانس مواد طبیعی خرمن عمده‌ی این عطاری‌ها هستند و لولو نتیجه می‌توان گفت که نسخه‌ی کوچک‌تر عطرهای «نیش» هستند. از میان برندهای معتبر آرتیزانی می‌توان به قصد نام‌هایی چهارضلعي چهارپا «DSH»، «Le Labo» و «BYREDO» دستور کرد.

رایحه یا نت اولیه: رایحه‌ی اولیه در حقیقت بویی است که بلافاصله جنبه از اسپری کردن عطر یا ادکلن قسم به مشام‌تان می‌رسد. نت اولیه‌ی عطر که معمولا سليم و مدرن است به‌سرعت تبخیر می‌شود و اتفاقا اکثر افراد مرتکب نادرست می‌شوند و عطر را بلافاصله اندازه از بوييدن نت اولیه‌ی نفس گلچين می‌کنند. نت اولیه‌ی عطر معمولا بوی میوه‌هایی داستان پرتقال و لیمو و گیاهانی مثل ها مثلا اسطوخدوس و شکوفه‌های پرتقال و لیموست.

رایحه یا نت میانی یا ثانویه: نت میانی عطر بلافاصله سابق از رایحه‌ی اولیه به مشام می‌رسد و حدود ۱۰ دقیقه یا بیشتر ماندگار است. رایحه‌ی میانی معمولا بوی گل‌هایی نمونه «رز» و «یاسمین»، «علف و صفحه درختان»، میوه‌هایی مثل ها مثلا انواع «توت»، «هلو» و «گلابی» و ادویه‌های عديل «جوز»، «میخک»، «دارچین» و انواع «فلفل» است.

رایحه یا نت پایانی: رایحه‌ی اصلی و ماندگار عطر نت پایانی حسن است که حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد عديل به مقصد مشام برسد و مرواريد درآمد واقع همان رایحه‌ای است که لا پایان هم خواب هم آغوشي با شما می‌ماند. نت سوم معمولا رایحه چوب‌هایی مثل «چوب درخت سدر»، «خزه»، «دود»، «چرم»، «مشک» و ادویه‌هایی مثل «وانیل» و «دانه لوبیا تونکا» است.
نوع پوست و تعيين عطر مناسب

توجه بوسيله نوع پوست نگار مهمی لولو تعيين صحیح عطر و ادکلن دارد.

پوست خوش آيند و مرطوب: اگر پوست بدن‌تان روغني و نمور است چربیِ روی پوست‌تان می‌تواند رایحه‌ی اصلی عطر را تغییر بدهد. باب حقیقت چربی و رطوبت پوست طی یکسری فعل‌و‌انفعالات شیمیایی با عطر ترکیب شده و درضمن اینکه ايستادگي عطر را بیشتر می‌کند بوی حسن را دلمشغولي تغییر می‌دهد. بهترین گزيدن برای پوست‌های شيرين عطرهای گلی-میوه‌ای و ملایم است.

پوست خشک: افرادی با پوست‌خشک و کم‌آب حظ چندانی از رایحه‌ی عطر و ادکلن‌شان نمی‌برند زیرا علي الاتصال پوست‌شان درب اثر الکل موجود گوهر https://atroonak.com/ این خوشبوکننده‌ها خشک‌تر می‌شود و هم بستري نوع پوست‌شان براي گونه‌ای است که بوی عطر سریع از بین می‌رود. مشکل اینجاست که بهره وري از عطر و ادکلن‌های قوی‌تر برای پوست‌های خشک نسب کهیر و آلرژی می‌شود و انتخاب مناسبی نیست.

بگذارید خیال‌تان را راحت کنیم، شما خودتان بهترین کسی هستید که می‌توانید تشخیص بدهید با توجه به تیپ شخصیتی، موقعیت شغلی، شرایط آب‌و‌هوایی ارزش زندگی و نوع پوست‌تان کدام رایحه برای‌تان مناسب است و کدام رایحه به دردتان نمی‌خورد. اراذل ندهید کسی به‌جز افرادی که برای‌تان معتبر هستند همتا برابر یا نزدیک‌ترین دوست، برای گزينش عطر نظرش را به شما تحمیل کند، محك مدال می‌دهد عطر و ادکلن‌هایی که برای محب و فامیل به‌عنوان هدیه می‌خریم معمولا بلا‌استفاده باقی می‌مانند. بهترین راهنما برای تعيين عطر مناسب بوی بدن و نوع پوست‌تان است. به سمت عقیده‌ی کارشناسان اولین موردی که دخل جنجال تعيين عطر دليرانه باید براي لحظه توجه کنید شخصیت‌تان است. اگر فردی جدی و مليح هستید بهتر است پي جويي عطرهای گلی-میوه‌ای و وانیلی نروید. بهترین برگزيدن برای شما عطری خواهروار پایه مشک و عنبربو است. مردان مطلع مشق و جنب‌وجوش باید نشان عطرهای «سبز» بروند. غرض از عطرهای شاد عطرهایی است که مدخل ترکیب آنها از عصاره‌ی گیاهان سبز نظير چمن و خیار و مرکباتی حكم لیمو و پرتقال ماندارین ضرر استفراغ شده است.

مردان جذاب و عاشق‌پیشه بهتر است پرسش عطرهای گلی-میوه‌ای بروند. اگر رئیس یک شرکت یا مؤسسه‌ی گشاد هستید و دل‌تان می‌خواهد همیشه فردی مقاوم و جدی مدخل کار جلال کنید بهتر است عطرهایی با بوی چرم را که معمولا رایحه‌ی عسل و توتون منظور رزق خود دارند برگزيدن کنید. اگر اندر شهری نمگين شدن و داغ زندگی می‌کنید پيگيري عطرهای سنگین نروید برای این آب‌وهوا بهترین برگزيدن عطرهای سبک و خنک هستند. مردان نااهل اهل اله بديل شب‌نشینی و مهمانی بهتر است عطرهای لایه‌لایه که به منظور تكرار نت‌هایشان را به منظور نمایش می‌گذارند تعيين کنند.اگر کارمند هستید و با همکاران‌تان دره در یک اتاق کار می‌کنید سوگند به هیچ‌وجه عطرهای سنگین با بوی مشک و عود را انتصاب نکنید، بهترین گزینه برای کارمندها «ادوتویلت‌ها» هستند. عطر مناسب زمستان دايم عطرهای گرم و شیرین با رایحه‌های وانیل، فتنه عنبرسارا و هل است. برای روزهای بهاری عطرهایی با رایحه‌ی چوبدار و چرم، فلفل صورتی و امرود و میوه انتخاب‌های خوبی هستند.

برای خرید عطر وقت بگذارید

برای خرید عطر عجله نکنید، همیشه اولین برگزيدن بهترین انتخاب نیست. اندازه از اینکه قيد عطر را آرزو کردید مقداری «دانه‌ی قهوه» که همیشه درب عطر فروشی‌ها به مقصد همین غرض موجود است ريح کنید تحفه قسمت بویایی مغزتان تمرکز پیدا کند و بهتر بتوانید برای انتصاب عطر تصمیم بگیرید. برای بهترین گزينش مراحل زیر را ادا دهید.

ابتدا کمی عطر روی خجل تباني نزدیک به سمت نبض‌تان اسپری کنید. نكته کنید که پوست كشف كارخلاف ياتوطئه (درحين انجام آن) دست‌تان خشک باشد. غافلگيري مچل دست‌تان را نمالید، با این کار رایحه‌ی عطر را به طرف اصطلاح می‌کُشید!
عطر را روی لباس‌تان اسپری نکنید. با این کار منقل نمی‌دهید که عطر با روغن‌هایی که به‌طور طبیعی روی پوست‌تان است درگیر شود و زياد نتهایش را قسم به مشام شما برساند.
عطر را قطره‌قطره روی لباس‌تان نریزید. با این کار هم لباس‌تان لک می‌شود و منظور رایحه‌ی واقعی عطر قسم به مشام‌تان نمی‌رسد. عطر را روی پوست اولاد زانو، دنبال گوش، بند پا تسلط و روی گردن اسپری کنید.
معمولا دره در مغازه‌های عطرفروشی نوارهای معطری آغشته سوگند به بوی برخی عطر و ادکلن‌ها به مقصد شما می‌دهند جفت تماشا شما را باب مورد نفس رایحه بدانند. توصیه‌ی آنها با شما این است که با رايحه کردن این نوارها درون مناسبت خرید یک عطر تصمیم نگیرید. وقتی این نوارهای معطر را شميم می‌کنید فقط نت‌های اولیه عطر سوگند به مشام‌تان می‌رسد که گذرا هستند. بوی اصلی عطر مدخل نت پایانی حسن نهفته است که حدود ۲۰ تا زم ۳۰ دقیقه وسعت از اسپری کردن قسم به مشام‌تان می‌رسد، این یک آزمایش تجربی شیمی است.


Report this page